12. 10. 2010

Pro obrovský zájem o první farmářský trh se jeho organizátoři ze vsetínské Strany zelených rozhodli uspořádat letos na podzim ještě jeden. Druhý farmářský trh se na Dolním náměstí ve Vsetíně uskuteční v sobotu 30. října od 7 hodin ráno.

Nakupující se mohou těšit na ještě širší nabídku prodejních stánků, než která provázela první vsetínský trh. Při prvním farmářském trhu, který na vsetínském náměstí navštívily stovky lidí, byly některé stánky vyprodány už v průběhu dopoledne. Organizátoři trhu věří, že tentokrát bude situace příznivější. „Pozvali jsme více farmářů, navíc ti stávající viděli, jaký byl o jejich zboží zájem. Přesto ale všem doporučujeme si přivstat – už naše babičky věděly, že pro to nejkvalitnější zboží se na trh chodí brzy ráno,“ uvedl jeden z organizátorů Michal Berg ze vsetínské Strany zelených, který věří, že z farmářského trhu se od příštího roku stane pravidelná tradice. „Vzhledem k tomu, že podpora tržiště se objevuje v předvolebních programech více stran, jsem přesvědčen, že i nové vedení města, které příjde po volbách, se mu nebude moci nijak vyhnout,“ uvedl Michal Berg.

Zájemci z řad prodejců a farmářů, kteří by měli o účast na druhém farmářském trhu zájem, mohou kontaktovat paní Kateřinu Zukalovou 604 785 208 pro podrobné informace.